O akci

Čtvrtý ročník akce Příští stanice je tu. I letos vám pomůže roztáhnout křídla a vyletět do světa plného nových možností. Už 6. června v Domě zahraniční spolupráce v centru Prahy můžete načerpat cenné tipy a rady pro vaši vlastní cestu za mezinárodními zkušenostmi.

Nechte se inspirovat. V místnostech Evropa a Svět se setkáte s inspirativními hosty, kteří se s vámi podělí o své zážitky a tipy ze zahraničních studií, stáží a dobrovolnictví.

Prozkoumejte svět. V místnosti Vesmír díky virtuální realitě objevíte krásy fascinujících metropolí nebo prožijete vzrušující jízdu japonským rychlovlakem. Doprovázet vás při nich bude zkušený tým Národního ústavu pro duševní zdraví, který vám poradí, jak si zahraniční zážitky, ať už virtuální nebo skutečné, užít co nejlépe s ohledem na vaši psychickou pohodu.

Vnitroblok plný zábavy a poznání. Získáte informace od našich zkušených odborníků, s programem eTwinning si naprogramujete vlastního robota, nebo si prostě jen odpočinete v houpací síti s lahodnou zmrzlinou v ruce a jako originální suvenýr si odnesete dočasné tetování.

Praktické info

Letošní ročník Dne mezinárodního vzdělávání se uskuteční v prostorách Domu zahraniční spolupráce v centru Prahy. Vchod do budovy se nachází v ulici Na Poříčí 4, u kterého naleznete místnosti Evropa a Svět. Informační stánky včetně občerstvení a doprovodného programu najdete ve vnitrobloku, z kterého vstoupíte do místnosti Vesmír.

Vstup na akci je zdarma. Zájemcům o workshopy a diskuse v místnostech Evropa a Svět doporučujeme pojistit si svou účast jednoduchou on-line registrací. Ta je možná i na místě, ale kapacita v přednáškových místnostech je omezená, proto se raději registrujte s předstihem a vyhněte se případnému zklamání.

Seznamte se také prosím s návštěvním řádem festivalu Příští stanice svět.

Kdo jsme

Jsme Dům zahraniční spolupráce, česká národní agentura pro mezinárodní vzdělávání a výzkum. Staráme se o více než dvě desítky evropských programů a sítí, pomáháme rozvíjet kvalitní mezinárodní vzdělávání v ČR a spolupracujeme s českými univerzitami, firmami, neziskovkami i odborníky.

Spojte se s námi
info@dzs.cz
+420 221 850 100
www.dzs.cz

Dům zahraniční spolupráce
Na Poříčí 1035/4
110 00 Praha 1

    

loga
X